Shqiptari rreh gruan me bisht fshese per shkaqe xhelozie

Cudirat e shqiptareve nuk kane fund. Diten e sotme mesohet se burri ka rrahur me shkopin e fsheses gruan e tij. Ngjarja ka ndodhur ne nje familje nga Gjakova.

Pas te dajkut gruaja 36 vjecare ka shkuar ne polici per te kerkuar ndihme.

Ajo eshte shpreshur se ai eshte xheloz dhe xhelozon per te ndaj ai e ka rrahur me bishtin e fsheses.

Gruja eshte derguar ne spital per te marre ndihmen mjeksore nder policia ka shkuar te arrestoj bashkeshortin dhe te zbardh ngjarjen.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...