Shfaqet në karrige me rrota, ish konkurrenti i Big Brother VIP shqetëson ndjekësit me postimin e fundit

Këngëtari i njohur me emrin ‘Lugati’ postoi një foto ku shihej në karrocë dhe me krahun e thyer.

Ndjeksit janë shqetësuar për gjendjen e tij shëndetësore.

Mësohet se Gjoni ka kaluar një episod të humbjes së vetëdijes, çka i ka shkaktuar lëndime trupore.

Fatmirësisht po merr trajtimin e nevojshëm mjekësor dhe gjendja e tij është drejt normalizimit.

Kujtojmë se pak më parë këngëtari u bë baba për herë të dytë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...