Provokuese me fotot gjatë pushimeve, Xhemi Shehu lë komentin epik në postimin e Olta Gixharit

Pas daljes nga “Big Brother VIP Albania”, Olta Gixhari po shijon pushimet verore në vende të ndryshme brenda e jashtë Shqipërisë.

Tashmë, aktorja po kalon kohë në rivierën e bukur shqiptare dhe s’kanë munguar as pozat në rrjetin social Instagram. Fotoja e saj e fundit është shkrepur mbi shkëmbinj, teksa ajo ka pozuar me bikini dhe krahas postimit shkruan:

“S’ka fjalë për të shpjeguar bukurinë e vendit tonë”

Komentet funny në foto janë të shumta, por më epiku është ai i Xhemi Shehut:

“E natyrisht këtu të gjithë shohin bukurinë e vendit tonë”- shkruan Xhemi, duke lënë të kuptohet se sytë janë diku tjetër.

Deri tani, ky koment epik është më i votuari dhe po merr qindra pëlqime.

 

Papunësia problem në Shkodër/ Albert Tuka: Statistikat flasin për 40% të papunë

Papunësia vlerësohet si një nga problemet më të mprehta sociale ndërsa bizneset nuk arrijnë të sigurojnë fuqinë punëtore.Kreu i Sindikatës së Pavarur për Qarkun...

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes pasi po përflitet për emisionin e saj të ri, "Love Island". Ajo është mjaft aktive në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin...

FOTO/ Me një vajzë në krahë, Luizi zbulon se kush e bën biond

Fituesi i edicionit të dytë, të spektaklit televiziv "BBV",...

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes...

Zbulohet “molla e sherrit” mes Luizit, Arbanës dhe Eduardit

Fituesi i spektaklit televiziv "BBV2", Luiz Ejlli ka...