Luizi e përndjek, Maestro bën deklaratën e fortë: Nuk dua t’i bëj konkurrencë

Ish banori i BBV2 Armaldo Kllogjeri i njohur edhe si Maestro ka qenë i ftuar në emisionin “Lancio”, ku ka folur për marrëdhënien me Luizin. Emri i Luizit e përndjek Maestron edhe pse ata e kanë ndërprerë marrëdhënien.

Kllogjeri u shpreh se gjërat dhe konfliktet që kanë ndodhur në BBV i ka mbyllur që me mbarimin e spektaklit.

“Jo, aspak. Unë nuk merrem fare me atë pjesë, nuk dua t’i bëj konkurrencë për asgjë. Unë kam projektet e mija, drejtimin dhe objektivat e mija dhe mendoj që pjesa e BBV me Luizin ka shumë muaj që ka mbaruar për mua dhe nuk e di pse e bëjnë akoma këtë.”- tha Armado.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...