‘Kështu të vjella e gjëra…’ Luizi flet për shtatzaninë e Kiarës

Kiara dhe Luizi janë duke shijuar pushimet së bashku në Bodrum, udhëtim që e fituan gjatë eksperiencës së tyre në “Big Brother VIP”.

Megjithatë së fundmi qarkulloi një lajm se Kiara mund të ishte shtatzënë, pas një fotoje ku ajo dukej me barkun e rrumbullakosur. Teksa ka zhvilluar një live sot në Instagram, Luizi ka folur për këtë thashethem, të cilin e ka mohuar duke thënë se nuk kanë test shtatzanie, por Kiara nuk ka shfaqur simptoma.

“Këtu nuk kemi test shtatzanie, por nuk ka shfaqur shenja, kështu të vjella e gjëra, Kiara nuk ëshët shtatzënë”- tha Luizi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...