‘Do zbulohet tradhtia’, Meri bën parashikimin e fortë: Kujdes femrat e kësaj shenje horoskopi

Meri Shehu ka bërë parashikimin e rradhës teksa jemi nën ndikimin e hënës së re. Astrologia shkruan se zbulohen tradhti, ka pasione, emocione dhe dëshira të mëdha, por edhe mëkat.

“Hena e zeze ne Luan do marri pjese ne ndikimin e henes se re ne Luan. Kjo do te thote qe shume femra mund te zbulohen nese tradhetojne ose mund t’i kapin me ne cast te keq. Pasionet dhe emocionet jane te medha dhe deshira per te shijuar nje lidhje te fshehte nuk merr parasysh mekatin. Por nderkohe edhe dikush po perpiqet tju marri pozicionin e punes”, shkruan Meri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...