VIDEO/ Olta Gixhari “mbetet pa bukë”. I hy punës me themel

Aktorja e njohur Olta Gixhari është rikthyer në Shqipëri, ku po shijon plazhin e bukur të jugut të Porto Palermos.

E komentuar shumë se nuk i pëlqente të bënte punë, përmes rrjeteve sociale Olta tenton të na bisndë për të kundërtën, teksa shfaqet duke punuar, madje aq shumë sa ajo është e telendisur fare. Dhe arsyeja e vetme sipas saj, është që të mond të nxjerrë bokën e gojës.

Në videon e publikuar, aktorja e filmit që pritet të dal së shpejti “Në Kuadër të Dashurisë” shihet të jetë takuar me mikun e saj Xhonatanin.
Duket se qëllimi tyre ka qenë të kapin iriq deti dhe ia kanë arritur, madje ajo ka thënë në sens shakaje:

“Shihni tani si kapet iriqi dhe si nxirret buka e gojës se thoni pastaj Olta kështu Olta ashtu, ndërkohë Olta në Porto Palermo duke nxjerrë bukën e gojës”,
Olta ka arritur të kapë dy iriq dhe për këtë ndihet shumë krenare për aftësitë e saj cfilitëse.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...