Olta Gixhari në jug: ‘Ja jam duke nxjerrë bukën e gojës se mos thoni pastaj….’!

Olta Gixhari është rikthyer sërish në Shqipëri, ku po shijon plazhin e bukur të jugut.

E komentuar shumë gjatë kohës që ishte në Big Brother, se nuk pëlqente të bënte punë, përmes një postimi, Olta ka treguar që punon fort dhe është duke nxjerrë bukën e gojës.

Në videon e publikuar, aktorja e “Në Kuadër të Dashurisë” shihet të jetë takuar me mikun e saj dhe ish-banorit e Big Brother, Xhonatanin.

Duket se misioni i tyre është të kapin iriq deti dhe duket se këtë gjë ia kanë arritur më së miri.

“Shihni tani si kapet iriqi dhe si nxirret buka e gojës se thoni pastaj Olta kështu Olta ashtu, ndërkohë Olta në Porto Palermo duke nxjerrë bukën e gojës”, shprehet Gixhari.

Olta ka arritur të kapë dy iriq dhe për këtë ndidhet tepër krenare.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...