“la mia ragazza è albanese” reperin italian konfirmon lidhjen me Jori Delli

Reperi italian Federico Palana, i njohur me emrin e artit Fred de Palma ka konfirmuar lidhjen e dashurisë me modelen shqiptare Jori Delli.

Ka qenë vetë modelia e njohur ajo që ka ndarë një video në rrjetet sociale ku reperi shprehet se e dashura e tij është shqiptare.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...