Kiara bën dedikimin e bukur për Luizin në Bodrum: ‘Je ndjenja ime e preferuar’

Kiara dhe Luizi janë duke shijuar pushimet së bashku, pas përfundimit të “Big Brother VIP” dhe axhendës së tyre të ngjeshur.

Çifti ndodhen në Bodrum, duke kaluar ditë të bukura së bashku, por nuk ngurojnë të postojnë fotot nga këto momente në rrjetet e tyre sociale.

Ditën e sotme, moderatorja ka bërën jë dedikim të bukur për këngëtarin, teksa ka postuar fotot e tyre duke u puthur.

“Je ndjenja ime e preferuar”- shkruan ajo krah fotove, ndërsa duken të dy shumë të lumtur.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...