Aksident i rëndë në Greqi, humbin jetën prindërit, në gjendje të rëndë dy fëmijët

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të mërkure në autostradën Selanik-Serron, në Athinë ku burrë e grua kanë humbur jetën.

Ata po udhëtonin bashkë me dy fëmijët e tyre, të cilët janë plagosur rëndë dhe ndodhen në spital.

Sipas raportimeve të para, mjeti me targa rumune, është përplasur me një kamion në kilometrin e 18- të të autostradës.

Si pasojë humbën jetën drejtuesi i makinës dhe bashkëshortja e tij, përkatësisht 45 dhe 48 vjeçe, ndërsa kanë mbetur të plagosur rëndë fëmijët e tyre shtatë dhe dhjetë vjeç .

Në vendngjarje është bllokuar trafiku, deri në nxjerrjen e viktimave dhe pastrimin e rrugës

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...