Aksident i RËNDË/ Makina del nga rruga, shoferi dhe 4 pasagjerët përfundojnë…

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor në Lushnje-Berat, ku 5 persona kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se një mjet i tipit “Fuoristrad” ka dalë nga rruga duke u përplasur, ndërsa brenda tij kanë qenë dhe 4 pasagjerë. Personat e plagosur janë transportuar në spitalin e Lushnjës, ku po marrin ndihmë mjekësore. Ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore, teksa policia ka mbërritur në vendngjarje.

“Puna nuk është turp”, nga mësues në Dibër vjen pastrues në Tiranë

Kristi Gongo është kthyer në punonjësen më të re të pastrim-gjelbërimit në kryeqytet. Së bashku me grupin e punës nisi pastrimin e kryeqytetit në disa...

Kiara Tito në pritje të ëmbël??? /Moderatorja kapet duke u veshur vetëm me…

Përveçse moderatore Kiara Tito e ka shfrytëzuar profilin e saj në Instagram edhe si influencer apo blogere. Me stilin e saj mjaft interesant, Kiara ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...