Pushuesi piu nje kafe ne Ksamil por vuri duart ne “koke” kur shikon faturen

Ky vit cmimet ne plazh ishin me te shtrenjta se vitin e kaluar. Cdo gje eshte rritur dhe pushuesit shqiptar po i kalojne keto pushime me veshtiresi.

Diten e sotme eshte derguar nje fature ne JOQ ku shikohet se nje kafe kushton 4500 leke. Ku tre kafe kane kushte 13.500 leke. Nje fature e tille vjen nga Ksamili. Ksamili eshte nje nga plazhet me te bukura te vendit tone ku cmimet jane shume te larta.

Si mendoni ju a ja vlen te pish nje kafe ne Ksamil per 4500 leke?

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...