Ndahet nga jeta ne moshe te re nga semundja e rend kengetari i njohur shqiptar

Pasi vuante nga semundja e rende eshte ndare nga jeta kengetari i njohur nga Malësia, Lindon Camaj.

Kengetari nga Tuzi, Lindon Camaj ka nderruar jete ne moshe shume te re pas nje semundje te rende. Ai do te mbahet mend per kenget e tij ne kohera te veshtira kur shqiptaret pertej kufirit ishin nen presionin malazez dhe per tekstet dedikuar Shkodres dhe bashkimit kombetar. Ceremonia e lamtumires do te mbahet diten e enjte ne Tuz.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...