Këngëtari i njohur shqiptar në zi, humb njeriun e shtrenjtë të familjes

Këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi, në rrjetin e tij social njofton se ka humbur njeriun e shtrenjtë të familjes.

Përmes një postimi në rrjetet e tij sociale, këngëtari ka zbuluar se gjyshja e tij ka ndërruar jetë.

“Të Zotit jemi dhe te ai do të kthehemi. Ju njoftojmë se sot me datë 14.08.2023 ndërroj jetë gjyshja ime. Varrimi bëhet sot në orën 18:00 në fshatin Llapashtic e Eperme-Padujevë”, ka shkruar Albatriti.

 

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...