“Je ndjenja ime e preferuar”/ Kiara bën dedikimin special për Luizin nga pushimet në Bodrum

Çifti i njohur i showbizit shqiptar, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë duke kaluar pushimet e para në Bodrum, Turqi pas daljes në Big Brother Vip 2.

Këtë herë ka qenë moderatorja e cila ka surprizuar partnerin e saj, ku dhe i ka bërë një dedikim të veçantë.

Kiara ka ndarë në ‘Instagram’ fotot krah Luzit, ku shkruan ‘Ti je ndjenja e preferuar’.

Kujtojmë se çifti u njoh gjatë pjesëmarrjes në BBVIP ku dhe ndodhi propozimi për martesë, ndërsa lidhja e tyre u kurorëzua natën e finales.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...