E frikshme! Blendi Fevziu noton me peshkaqenin, Nikoll Lesi “shqetësohet” për jetën e tij: Fati na shpëtoi “Opinionin”

Analisti dhe moderatori televiziv, Blendi Fevziu, ka postuar në profilin e tij në facebook një foto duke notuar në det afër një peshkaqeni.

Mund të na kishe lenë pa “Opinion”, nëse peshkaqeni të kishte bërë një kthesë pak majtas! Dhe te Sandri do të kishte radhë për të zëvëndësuar në emision..

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...