Dasma e vitit muzikatet mbledhin shumen marramendese. VIDEO

Nje video eshte postuar ne JOQ diten e sotme ku shikohet nje shume e madhe parash e cila eshte hedhur ne dasem.

Grupi muzikor ka mbledhur 70 milion leke dhe kjo dasesm eshte cilesuar si dasma e vitit per ta.

70 milion leke eshte nje shume e madhe anetaret e grupit kane falenderuar Zotin per kete miresi.

Shiko videon me poshte

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...