Zbulohet kush do e prezantojë Big Brother VIP Kosova 2

“Big Brother Vip Kosova” do të rikthehet sërish në vjeshtë dhe të gjithë janë kuriozë për konkurrentët e sezonit të dytë, por edhe prezantuesit.

Jonida Vokshi ka konfirmuar se do të vijë sërish në rolin e moderatores.

Kujtojmë se sezonin e kaluar Jonida prezantoi krah Alaudin Hamitit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...