U kap me drogë në Itali/ “Arrestohet” Sabiani, Keisi shpërthen në lot

Një kamera e fshehtë e bërë gjatë emisionit të “Kepit të Vip-ave” është bërë shkak që personazhi i njohur, Keisi Meidini, të shpërthejë në lot.

Ronaldo dhe Jori i thanë Keisit se babai i saj, Sabiani ishte arrestuar në Itali pasi është kapur me kokainë.

Familjarët e saj ishin përfshirë në këtë rreng për ta bërë më të besueshëm për të.

Kjo kamera e fshehtë nuk zgjati shumë, pasi Keisi nuk po pushonte së qari.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...