Vjen per pushime ne vendlindje, pushuesi cuditet nga cadrat ne plazh

Vjen nga jashtë për t’i kaluar pushimet në Shqipëri, por…:
“Pershendetje JOQ, jam nje emigrant qe vij ne bregdetin tim per te bere pushime, por babezia per te zaptuar plazhin publik nuk paska limite ne kete vend, nuk ke mundesi as te besh xhiro ne vijen bregdetare, keto foto sapo i bera ne Shengjin (Lezhe), ku bashkia krenohet per administrimin e hapsirave publike!”

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...