VIDEO/ Mbi karrige dhe e veshur me bikini, Alesia Bami i vë “flakën” ishullit grek

Moderatorja e njohur shqiptare Alesia Bami është duke shijuar pushimet e saj në ishullin luksoz të Mikonosit në Greqi, ku nuk ka ngurruar që të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram, disa nga çastet që ajo po kalon.

E konsideruar si një nga vajzat më seksi në botën e showbizit, Alesia Bami ka tërhequr vëmendjen e fansave, me fotot dhe videot provokuese nga pushimet që po kalon.

Në një nga videot e publikuara, shihet moderatorja duke kërcyer mbi një karrige me një shami në dorë, në tingujt e super hitit “C’est la vie”.

Duket se Alesia po argëtohet pafund në këto pushime, teksa pritet që në shtator ti rikthehet sërish ekranit.

 

@newsmedia.albania21

VIDEO/ Me pushime në ishullin luksoz, moderatorja shqiptare e “djeg” duke kërcyer mbi karrige #alesiabami

♬ original sound – newsmedia.albania21 – newsmedia.albania21

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...