VIDEO/ Dhëndri turpëron nusen, sa ngjitet në altar e akuzon për tradhti

Një video ka qarkulluar në rrjete ku një burrë italian turpëroi dhe më pas e braktisi nusen e tij në sy të të gjithë dasmorëve. Mësohet se çifti kanë qenë bashkë që në vitin 2020.

Pas tre vitesh ata vendosën të organizonin një ceremoni prestigjioze në kodrat e Torinos.
Mbi 150 të ftuar u bënë dëshmitarë të një ngjarjeje të pazakontë, me një fund të papritur.
Burri hodhi akuza për gruan e tij duke thënë se ajo e tradhëtonte, me një burrë që ushtronte detyrën e avokatit.

“Tani shko në Mykonos me avokatin tënd, e di që ke pasur dhe të tjerë para tij”- ka thënë ai.
Pas dasmës, gruaja i është përgjigjur njerëzve duke shpjeguar se të gjitha akuzat ishin të pavërteta dhe se më tepër i vjen keq për veten e saj se sa për të.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...