‘Tani janë shokët e mi më të mirë’, i mban larg kamerave, Alketa ndan momentin e veçantë me dy fëmijët: Dalin fotot…

Alketa Vejsiu ka qenë gjithnjë shumë e rezervuar për jetën e saj private, por kohët e fundit fëmijët e moderatores kanë marrë vëmendje.

Alketa duket se nuk do na i kursejë më fotot e bukura me ta pasi ka nisur t’i postojë më shpesh.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një moment të veçantë nga pushimet e tyre në Firence, ku shfaqet e përqafuar me Nikol dhe Lionel.

“Rikthim ne Firenze qytetin ku kane lindur te dy femijet e mi. Bebet e vogla, tani jane shoket e mi me te mire”, shkruan Alketa.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...