Nenes i bie foshnja nga dora pasi po pinte gji, bebja fatkeqsisht perfundon ne koma

ITALI- Nena po ushqente me gji foshnjen e saj 1 vjec kur papritur i bie nga dora dhe femija perfundon ne koma.

Ngjarja ka ndodhur ne Itali dhe femija eshte ne spital ku eshte jashte rrezikut per jeten.

Nena po ushqente me gji fëmijën e saj 18 muajsh ulur në shkallët e shtëpisë kur fëmija u rrokullis papritur, duke rënë dhe goditur kokën në njërën nga shkallët.

Policia ka shkuar ne vendngjarje per te mbledhur te dhena se si ndodhi ngjarja

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...