Modelja shqiptare pozon pa të brendshme: “Është kënaqësi të jesh grua”

Angela Martini është një modele shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar dhe jo vetëm.

Bukuroshja shkodrane e cila jeton në Zvicër është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria, si dhe eventet ku ajo merr pjesë.

Së fundmi modelja ka marrë vëmendjen e të gjithve pasi ka pozuar pothuajse nudo me të brendshme ngjyrë të kuqe në dorë.

“Është kënaqësi të jesh grua”, ka shkruar ajo në fotot e publikuara në rrjetet sociale. Në këto foto nuk mungojnë komentet e shumta dhe komplimentet për linjat trupre tejet seksi që ajo ka.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...