Këngëtari shqiptar pranon hapur varësinë që ka pasur nga droga

Reperi kosovar, Mozzik shpesh ndan me ndjekësit e tij momente të ndryshme nga jeta e tij apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, reperi ka publikuar për ndjekësit në ‘InstaStory’ një shkrim të sinqertë, ku ka rrëfyer dhe ka pranuar se ishte konsumator i lëndëve narkotike, duke shpjeguar se ka arritur të gjejë qetësinë dhe është larguar nga ky ves prej 6 vitesh.

“Kam gati gjashtë vite larg drogës në mos gaboj…është gjëja më e bukur që kam bërë dhe ndihem shumë krenar për veten! Sigurisht. Ishte një rrugë shumë e vështirë për mua…Isha shumë i dobët…rrethi…profesioni dhe gjithçka që lidhej me të…por ia dola, ia dola. Faleminderit Zotit” -ka shkruar reperi në InstaStory.

 

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...