Kejvina Kthella mahnit me linja trupore, ndërsa publikon fotografi nga pushimet

Përkundër se nuk e ka zbuluar destinacionin e këtij udhëtimi, ajo duket se po argëtohet në masë të madhe.

Modelja së fundmi ka shpërndarë një fotografi nga një jaht luksoz, ku shfaqet me një palë bikini blu të kombinuar me të bardhë.

Për të kompletuar setin e plazhit, biondja kishte vënë dhe një kapelë të ngjashme.

E njëjta ka kohë që nuk ka qenë e angazhuar me ndonjë projekt në fushën e modelingut.

Kejvina këtë vit ka qenë në vëmendje të madhe për shkak të skandalit në Big Brother VIP Albania 2, ku e gjuajti me shuplakë Luiz Ejllin.

Ajo u përjashtua nga gara dhe që nga ai moment u bë shumë e diskutuar në media.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...