Jori Delli në një lidhje me reperin e njohur italian! Modelja shqiptare publikon foton

Ka qenë vetë Federico Palana, i njohur me emrin e artit Fred de Palma, ai që ka publikuar një foto me modelen shqiptare, e cila duket me shpinë.

Reperi e ka shoqëruar postimin me shenjën e infinitit, ndërsa nuk kanë munguar edhe komentet me emrin e Jorit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...