Fansi këshillon Efin se si t’ia kalojë Kiarës: Bli disa f…

Një fans komenton Efin: Të lutëm bli followers që t’ia kalojmë Kiarës.

Ish finalistja e ‘Big Brother Albania’ Efi Dhedhes pasi doli nga shtëpia arriti t’i grumbulloj mijëra ndjekës në ‘Instagramin’ e saj.

Më pas nga mos aktiviteti saj humbi disa shifra, dhe kjo ka rënë në sy të fansave të saj, shkruan Kosovarja.

“Te lutem Efi Dhedhes bli folloëers qe t’ia kalojmë Kiarës sepse ajo të paktën i mori nga burri i vet, sepse mbase e arrijmë, edhe Ronaldo po ecën mire shiko nga Pakistani sepse atje janë me lirë”, ishte shprehur një ndjekës i saj.

Kurse Efi nuk po e bënë ende ketë gjë, përkundrazi ajo është mjaft aktive duke postuar videostory nga jeta e saj private.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...