“E ruan robi pak privatësinë, e dimë se si vishen mbathjet”/ Anxhela Martini pozon pa të brendshme, vërshojnë komentet

Modelja shqiptare, Anxhela Martini ka ndarë një foto nga pushimet që ajo po bën me ndjekësit e saj virtualë.

Në foton e poublikuar në rrjetet sociale, Anxhela shfaqet nudo duke mbajtur në dorë të brendshmet e saj.
Kaq ka mjaftuar që të shpërthenin komentet e ndjekësve të saj, të cilët në shumicë duket se nuk e kanë mirëpritur një pozim të tillë të modeles me origjinë shqiptare.

“E ruan robi pak privatësi se s’po bën ndonjë shkencë e dimë se si vishen mbathjet”, ka shkruajtur njëra nga ndjekëset e saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...