Doni të dini si e thërret Capital T me përkëdheli Adrolën?

Të enjten Capital T mbajti një koncert madhështor në Prishtinë “Time Capsule 2”, ku ndër personazhet e famshëm që e ndoqën ishte dhe Adrola Dushi.

Prej kohësh modelja e njohur dhe reperi janë në një romancë, por ende nuk ka diçka të konfirmuar nga dyshja.

Pas koncertit Adrola postoi disa foto ku tregoi edhe veshjen e saj për këtë ditë të rëndësishme, por në sy ra komenti i Trimit.

Reperi i komentoi i modeles tre emoji: duar me zemër, yll dhe uragan.

“Time Capsule 2 ishte më lart nga çdo show që kam parë”, shkroi Adrola.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...