Luiz Ejlli sheh rastësisht kamionin me posterin e tij, ndalon shoferin dhe del nga vetura për të bërë fotografi

Këngëtari Luiz Ejlli mund të thuhet pa dyshim se ka qenë kryefjala e këtij viti në estradën shqiptare. Që pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP Albania, ai ka vazhduar të jetë ndër artistët më të kërkuar për të performuar në koncerte e mbrëmje muzikore të ndryshme.

Gjatë aventurës së tij në BBVA, Luizi kishte krijuar një pëlqyeshmëri të madhe nga jashtë, shumica prej të cilëve e quanin “luani i shtëpisë”.

E mesa duket, epiteti i luanit po vazhdon ta shoqërojë atë edhe pas mbarimit të spektaklit.

Në një video të publikuar së fundmi në TikTok, këngëtari shkodran mund të shihet gjatë vozitjes me veturë, teksa para i del një kamion me një baner të madh, ku mund të shihej fotografia e Luizit dhe një luan.

Me të parë këtë, fituesi i BBVA nxiton që të dalë nga vetura dhe të takojë shkurt shoferin, duke i thënë të ndalojë kamionin.

“Puna nuk është turp”, nga mësues në Dibër vjen pastrues në Tiranë

Kristi Gongo është kthyer në punonjësen më të re të pastrim-gjelbërimit në kryeqytet. Së bashku me grupin e punës nisi pastrimin e kryeqytetit në disa...

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes pasi po përflitet për emisionin e saj të ri, "Love Island". Ajo është mjaft aktive në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Puna nuk është turp”, nga mësues në Dibër vjen pastrues në Tiranë

Kristi Gongo është kthyer në punonjësen më të re...

Ish-banori i Big Brother Albania habit fansat: Jam i varur ….

Ronaldo Sharka është shndërruar padiskutim në një ndër personazhet...

Me këtë pije ju humbisni 10 cm nga beli juaj në vetëm katër ditë…

Uji me tranguj është një element kyç për bark...

Dhunohej nga burri i saj, shqiptarja rrëfen tmerrin: Më mbante peng dhe…

Autoritete greke kanë marrë dëshminë e 22-vjeçares Dafina Kurti,...