Gruaja për pak hëngri bretkosën e gjallë: E gjeta në qesen e spinaqit

Një grua në periferi të Detroitit tregoi se u tremb kur zbuloi një bretkosë të gjallë në një enë me spinaq të blerë nga një market.

Amber Ëorrick nga Southfield zbuloi se ajo bleu paketën e mbyllur të spinaqit ‘Earthbound Farm’ në fillim të kësaj jave.

Kur u kthye në shtëpi, vajza e saj gjeti brenda një bretkosë të gjallë dhe bërtiti.

Konflikt mes dy familjeve në Vlorë, dyshohet se një person ngacmoi vajzën e mitur 16 vjeç

“Ishte e gjallë dhe lëvizte,” tha Ëorrick. “Vetëm falënderoj Zotin që nuk e hëngra bretkosën.”

Aji e ktheu menjëherë pakon dhe bretkosën në dyqan. Ndërkohë, punëtorët i dhanë një rimbursim.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...