Dea dhe Kristi në një lidhje sekrete? Kapen “mat” nga paparazi (FOTO)

Fotoja e shpërndarë së fundmi në sotry-n e Instagramit të ish-banorit të BBV, Ronaldo Sharka padiskutim që ka shtuar dyshimet në rrjet.

Në foto shihet Kristi dhe Dea, duke drekuar së bashku, larg syrit të njerëzve dhe kamerave ne privatësinë e tyre.

Ronaldo shkruan se kjo foto ka ardhur në profilin e tij nga ndjekësit, ndërkohë që padyshim shtohen zërat për një lidhje romantike mes dyshes.

Kujtojmë se brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, asaj të “Big Brother” dyshja ka patur një pëlqim të vogël me njëri-tjetrin por nuk u konkretizuar asnjëherë në një lidhje. Nga ana tjetër edhe pas daljes nga shtëpia Kristi dhe Dea janë parë shpesh të qendrojnë së bashku ndërkohë që për publikun nuk është konkretizuar asgjë.

A mos vallë Kristi dhe Dea janë në një lidhje dhe po kërkojnë ta mbajnë sekret?

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...