Luizi kësaj radhe nuk shkoj vetëm në Shkodër, me të ishte edhe Kiara: Del fotoja…

Në Shkodër kësaj radhe Luizi nuk shkoj vetëm, me të ishte edhe Kiara.

Moderatorja e njohur Kiara Tito romancën me Luiz Ejlli e filloj në ‘Big Brother Albania’, ku ata edhe sot vazhdojnë të jenë parën njeri tjetrit dhe të lumtur.

Para disa orësh ka postuar një foto ku shihet krah partnerit të saj dhe ishte shprehur “Të shkodra e Luit”, shkruan Kosovarja.

Mesa duket këngëtari po e dërgon në pjesët e bukura të Shkodrës, teksa edhe i folte sa ishte në shtëpinë e famshme.

Kujtojmë se Luizi dhe Kiara janë çifti më i përfolur i momentit, pasi që kanë fituar një numër të madh ndjekës nga reality show.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...