Dy gazetarët e ngatërruan me politikanin e njohur, reagimi i Blendi Fevziut nuk duhet humbur

Në rrjet nga mbrëmë po qarkullon një video ku dy gazetarë të televizionit “Kanal10” e intervistojnë drejtpërsëdrejti Ardian Gjinin duke e ngatërruar me Blendi Fevziun.

E gazetari i njohur ka reaguar më në fund për këtë moment televiziv.

“Eshte fun po fare normale. E para me Ardian Gjinin edhe une e kisha ngaterru veten. E Ardiani me mua me siguri. E dyta kjo na ka ndodh sa here te gjitheve ne ttansmetim live. Po dy gazetaret u treguan shume fun. Bravo”, ka deklaruar gazetari.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...