“Duhet të dëgjoni zemrën tuaj”/ Ja çfarë kanë rezervuar yjet për 12 gushtin

Dashi

Renditja e të gjitha detajeve nuk do t’ju çojë më tej tek e vërteta. Ju duhet të dëgjoni zemrën tuaj. Lërini instinktet tuaja të drejtojnë. Kozmosi ju kërkon të lini mënjanë të menduarit racional në mënyrë që mendja juaj intuitive të ketë më shumë opsione.

Demi

Ju ndiheni jashtëzakonisht të sigurt dhe të fortë sot, por dikush ende mendon se ai ose ajo e di më mirë se ju – dhe ky person do t’ju sfidojë për këtë. Jini të përgatitur për një përballje. Çfarëdo që të bëni, mos u tërhiqni. Të dy mund të përfitoni.

Binjaket

Jeni në ankth për të nisur një projekt të caktuar, por ekziston një konflikt i jashtëzakonshëm në lidhje me mënyrën se si duhet të fillojë projekti. Është e rëndësishme që ju të merrni kohë shtesë në këto faza të para. Përndryshe, do të pendoheni për nxitimin tuaj më vonë.

Gaforrja

Keni sasinë e përsosur të ambicjes dhe guximit, të kombinuara me marrëdhënie të mira me të tjerët, për të qenë jashtëzakonisht efektivë në punë sot. Të dy këto talente fantastike do të njihen dhe do të vihen në pah, ndaj mos kini frikë t’i ekspozoni.

Luani

Lufta kryesore për ju sot do të jetë kryerja e punës suaj dhe plotësimi i nevojave tuaja duke punuar së bashku me të tjerët. Në fillim, këto dy gjëra duken të papërputhshme ose reciprokisht ekskluzive. Aspekti romantik duket në formë.

Virgjeresha

Mund ta gjeni veten duke shpërthyer në lot pa asnjë arsye të dukshme sot. Tensioni rritet ndërsa stuhia po afrohet. Megjithatë, sapo të kalojë, do të ketë qetësi ndërsa dielli përshkon retë. Kjo kohë paqeje dhe qetësie mund të duket e largët, por është më afër se sa mendoni.

Peshorja

Emocionet e papritura do të vijnë nga askund dhe do të shkaktojnë kërdi, Jini të përgatitur për t’u marrë me të papriturat. Gjëja kryesore është të mos reagoni shumë. Sa më i qetë dhe më i qëndrueshëm të qëndroni, aq më mirë do të jeni.

Akrepi

Ju mund të dëshironi më shumë liri në një situatë të caktuar. Ndoshta janë emocionet tuaja nga të cilat dëshironi të distancoheni, ose të duket sikur dikush po ju mbyt. Nga njëra anë, ju dëshironi shoqërinë dhe intimitetin për të mbushur një zbrazëti të brendshme.

Shigjetari

Mund t’ju duhet të përdorni sharmin dhe zgjuarsinë për të lehtësuar një situatë të tensionuar, Bllokimi mund t’ju bëjë të ndiheni jo rehat. Zgjidhja juaj për problemin është të vishni një fytyrë të lumtur dhe të largoni vëmendjen nga vështirësia duke treguar disa shaka.

Bricjapi

Ndonjëherë njerëzit përdorin të gjitha llojet e teknikave brenda marrëdhënieve të tyre të ngushta personale për të marrë llojin e vëmendjes që u nevojitet. Me energjinë astrale në lojë, mund të keni mundësinë të kuptoni rolin tuaj në këtë. Eksploroni se si një lojë e caktuar mund të mbyllë pasionin mes jush.

Ujori

Shtrirja planetare e sotme krijon ndërveprime interesante mes jush dhe partnerit tuaj. Njëri prej jush mund të dëshirojë të qartësohet për diçka që ju ka shqetësuar, por ndiheni të paaftë për ta bërë këtë nga frika se kjo do të prishte fantazitë dhe pritshmëritë e tjetrit.

Peshqit

Dashuria, romanca dhe marrëdhëniet nuk do të ishin të njëjta nëse do të kuptoheshin lehtësisht. Është pikërisht sepse ato mund të jenë kaq konfuze që i bën ata subjekt të këngëve, romaneve, shfaqjeve dhe artit të pafund. Me energjinë qiellore të sotme, më në fund shihni diçka në lidhje me marrëdhënien tuaj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...