Nënë për herë të dytë? Olta Gixhari jep pergjigjen e papritur: Edhe un e d…

Olta Gixhari u ka lejuar ndjekësve të saj t’i bëjnë pyetje e ajo i ka kthyer përgjigje atyre më interesanteve.

Pyetja me e shpeshtë që i bëhet aktores është: “A do të bësh fëmije tjetër?”

Olta i është përgjigjur pyetjes dhe ka treguar se e dëshiron një bebe tjetër, por kur ta sjellë Zoti.

“Sa shpesh ma bëni këtë pyetje më mbytën, kur ta sjell Zoti, edhe unë e dua një bebe tjetër”, shkruan Olta.

Shiko foton:

 

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...