VIDEO: Në ditëlindjen e vajzës, Ilda Bejleri prezanton për herë të parë partnerin biznesmen

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri ka zgjedhur që jetën private ta bëjë shumë hermetike para syrit të publikut. Mirëpo, me 1 vjetorin e ditëlindjes së vajzës moderatorja zgjodhi të mos fshihej më duke na prezantuar me partnerin e saj.

Dyshja duken tepër të lumtur pranë njëri-tjetrit, teksa në krah mbajnë Sianën, vajzën e tyre. Ilda e ka ruajtur me fanatizëm të madh partnerin nga mediat, pasi prej shumë kohësh po shijon një romancë me një biznesmen.

Ajo u bë nënë për herë të parë në gusht të vitit 2022 dhe më pas i është përkushtuar tërësisht të bijës. Moderatorja zgjodhi ta mbante vetëm për vete gjithë periudhën e shtatzënisë dhe vetëm muajin e fundit vendosi të publikojë foto me barkun e rrumbullakosur.

Ndërsa përsa i përket aspektit profesional ajo pati një shkëputje nga televizioni, madje emsioni i fundit që ka moderuar nuk kishte të bënte më sportin, pasi Ilda Bejleri zgjodhi të moderonte një emision ndryshe siç është “T’ka mami yll”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...