E trishte, nje femije 10 vjecar humb jeten, u mbyt ne rezervuar

Nje femije ka humbur jeten diten e sotme. Ngjarja ka ndodhur ne Fushë-Arrëz.

Femija ishte i moshesh 10 vjec dhe duke u lare ne rezervuarin e fshatit Iballë dhe ka humbur jeten.

Policia ka shkuar menjehere ne vendngjare per te zbardhur shkaqet e ngjarjes se redne te ndodhur pasditen e se merkures.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...