Aksident në aksin Lezhë-Shkodër/ “Golf”-i përplaset me “Audi”-n me targa angleze

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkodër pranë kryqëzimit të Gjadrit, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Një mjet tip “Golf” me targa shqiptare është përplasur me një “Audi” me targa angleze dhe për pasojë kanë mbetur të lënduar dy persona të cilët janë dërguar në spitalin e Lezhës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Në spital po marrin ndihmën nga mjekët shoferi i “Golf”-it dhe pasagjeri i “Audi”-t. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

 

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother VIP”. Aktorja e njohur, spikati për tipin sportiv dhe...

Me këtë pije ju humbisni 10 cm nga beli juaj në vetëm katër ditë…

Uji me tranguj është një element kyç për bark të sheshte, e cila ishte krijuar nga dietologia Cynthia Sass. Kjo pije e shijshme mori...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...