VIDEO/ “Tërboi edhe femrat lëre më….”, Megi Pojani “ia heq trurin” ndjekësve me pamjet e fundit

Megi Pojani është modelja që përballet me tepër me kritika në lidhje me publikimet që ajo bën në rrjetet sociale.

VIDEO/ “A do t’ma marrësh fytyrën?!”, Mc Kresha nervozohet me DJ e tij dhe ndalon koncertin

Dhe çdo gjë e ka një qëllim: të jesh gjithmonë në vëmendjen e publikut.

Por edhe pse ngjall reagime të forta, Megi ka vendosur të mos ndalet, por përkundrazi e nxisin atë për më tepër publikime dhe filmime për të ndarë me ndjekësit e saj.

Çfarë po ndodh? Adriola Dushi “i vihet pas” Capital T deri në jug

E siç ndodh gjithmonë me postimet e saj, nuk kanë munguar komentet pozitive, ashtu edhe negative.

Ndërkohë një ndjekëse e saj nuk ka arritur t’i kontrollojë emocionet duke iu drejtuar Megit me fjalët: “Na tërbove dhe ne që jemi femra”.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...