E rëndë/ I vendoste në gjumë dhe kryente marrëdhënie me pacientet. Mjekut i gjenden në celular dhjetëra video përd*hunimi

Një mjek 33-vjeçar në Nju Jork është shpallur fator për 50 akuza për drogimin dhe përdhunimin e grave në mbarë botën, përfshirë dhe spitalin ku ai punonte.

Autoritetet thanë se Zhi Alan Cheng i filmoi sulmet në telefonin e tij dhe u zbulua vetëm dhjetori ne vitit 2022, kur ish e dashura e akuzoi atë për përdhunim pasi gjeti video të saj dhe grave të tjera duke u sulmuar.

Ish-e dashura e akuzoi Cheng-un se kishte përdorur një maskë K-N95 të mbushur me topa pambuku të njomur menjë lëng për ta vendosur në gjumë dhe më pas ta përdhunonte.

Policia filloi të hetonte pretendimin e saj dhe Cheng u arrestua dhe u pushua nga spitali ku punonte, “NeëYork-Presbyterian Queens”.

Të hënën, prokurorët pretenduan se ai sulmoi disa gra të moshës nga 19 deri në 47 vjeç në shtëpinë e tij në Astoria; në spitalin ku punonte; dhe nëpër lagjet e Nju Jorkut, Las Vegasit, San Franciskos dhe Tajlandës.

Gjashtë gra thuhet se shfaqen në video, por prokurorët besojnë se mund të ketë më shumë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...