E frikshme! Makina përplas qëllimisht dy të rinj dhe largohet me shpejtësi

KOSOVË- Një ngjarje e rëndë ka ndodur në Fushë Kosovë, ku një person ka goditur me makinë dy persona.

Në videon që ka siguruar Paparaci, shihet teksa makina ka hedhur në ajër dy personat. Në lidhje me rastin nuk ka akoma një raportom nga policia e Kosovës

Pas përplasjes shoferi është larguar nga vendi i ngjarjes.

Ja video: Kujdes pamje të rëndda!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...