Pushuesi i iken mendja kur pa sa kushtonte nje dreke e thjeshte ne Velipojë

Si gjithmon faturat nga pushimet ne plazh jane gjithmone te komentueshme dhe te shtrenjta per vendin ku jetojme.

Nje pushues ka derguar nje fatur ne redaksin e JOQ dhe eshte shprehur se nuk eshte i kenaqur qe nje peshk Koce te kushtoje 25 mij lek dhe nje pica Margarita te kushtoje 10 mije lek. Jane cmime shume te larta per pushuesin shqiptar.

Po ju si mendoni per nje fature e till?

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...