Olta Gixhari tregon publikisht se çfarë gjeti në telefonin e bashkëshortit?

Olta Gixhari vazhdon të mos publikojë shpesh foto të bashkëshortit, por momentet mes tyre aktorja nuk na i kursen.

Së fundmi, ajo ka treguar se çfarë ka gjetur në telefonin e Dorit që e ka shkrirë gazit.

“Vetëm frikacaku pyet gruan nëse mund të dalë për një birrë me shokët. Një burrë i vërtetë e di që kjo nuk lejohet”, shkruhet në shprehjen që Dori ka ruajtur në telefonin e tij. “Akoma po qesh”, shprehet Olta.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...