Çfarë po ndodh? Plas keq mes Marjana Kondit dhe Robert Ndrenikës: Ta rregulloj unë qejfin ty

Marjana Kondi është ndër aktoret shqiptare më aktive në rrjetet sociale, sa i përket brezit të saj.

Së fundmi në rrjete sociale nuk kanë munguar dhe komentet me aktorin e mirënjohur Robert Ndrenika dhe batutat e tij pikante.

Këtë herë pas një foto të publikuar nga artistja Marjana Kondi, e cila shihet e buzëqeshur teksa ndodhet pranë “Fontana di Trevi” në kryeqytetin e Italisë, në Romë.

“Të bekuar jemi të gjithë” shkruan ajo.

Ndrenika i bën komentin epik; “Shiko shiko plaka, bredh andej këndej”.

Por aktorja i përgjigjet Ndrenikës po me batutë; “Ore mos më thuaj plakë, ta rregulloj unë qejfin ty”, shkruan Marjana.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...