FOTO: Rike Roçi ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat në bikini

Rike Roçi është pikërisht vajza e cila në Europianin e vitit 2016 mori të gjithë vëmendjen e tifozëve dhe mediave.

Dekolteja e saj bombastike bëri xhiron e botës dhe asoj kohe u përfol gjerë e gjatë për bukuroshen shqiptare e cila flakëronte teksa kuqezinjtë tanë luanin në fushë kundër francezëve.

Prej ditësh ajo ka treguar se është duke shijuar këto ditë të nxehta vere në Sardinia të Italisë, ndërsa ndjekësit janë duke shijuar pozat seksi dhe trupin bombastik të shqiptares.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...