Cuditet qytetari ne Gjirin e Lalzit ja sa kushon nje kroisant

Nje qytetar eshte duke kalur pushimet ne plazhin e Gjirit te Lalzit dhe ka blere nje Molto.

Por eshte cuditur nga cmimi pasi kushtonte 1500 leke. Qytetari ka denoncuar rastin tej JOQ dhe nuk e priste qe te blinte nje Molto me kete cmim.

Ja cfare shkruan ai:“Jam nje pushues ne Gjirin e Lalzit. Ja cfare behet tek gjiri i lalzit. Nje molto qe kushton 400 lek te vjetra ne Tirane ketu kushton 1500 lek!”,-shkruan ai.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...